Personalifirma H2H

Oleme loonud ettevõtte H2H selleks, et lihtsustada tööandjate ja töötajate vahelist koostoimimist ning vähendada mõlema poole raha- ja ajakulu.

Teame, et paljud Eesti tööandjad vajavad aeg-ajalt lisatööjõudu, kuid ei soovi oma aega ja vahendeid kulutada ajutiste töötajate leidmisele. Meie oleme ühenduslüli, kes viib kaks poolt kokku. Paljud inimesed otsivad lisateenimise võimalust. Meie lisaväärtuseks tööotsija silmis on kindel töötasu, tasutud maksud ja alati laekunud palk.

Meil on struktureeritud andmebaas, mis sisaldab infot rohkem kui 2000 töötaja kohta, võimaldades tööandjatel ja töösoovijatel luua otsekontakti. Aitame leida tööotsijatel tööd ka läbi töötukassa. Valdav osa meie töötajaist on kohalikud inimesed Eestist, nõudluse suurenedes värbame töötajaid ka Lätist, Leedust ja Ukrainast. Abistame koostööpartnereid ka ulatuslike renditööjõu tellimuste puhul, näiteks ehituses. Meie partneriteks on suurettevõtted, sh MERKO, ASTLANDA, FUND, REMET, STARK EHITUS,  RAMIRENT, UPS, PAELA EHITUS jt

H2H areng ettevõttena on onud hoogne. Meil on suurepärane meeskond, ühised põhimõtted ja väärtused.

Mõned aastad tagasi hakkasime arendama platvormi, mis viiks kokku töösoovija ja tööandja. Ettevõtte käive kasvas kiiresti ja otsustasime suurendada firma investeeringuid digitaalsesse värbamiskeskkonda.

Hiljuti avasime juba teise värbamiskontori Eestis ja plaanis on luua kolmaski. Meil on suur andmebaas ja kogemus, kuidas tööjõudu pakkuda vastavalt ettevõtete vajadusele. Pakume tööjõudu Tallinnas, kogu Harjumaal, Tartus ja Narvas, kuna töösoovijate ja renditööjõu vahendamine toimib juba üle Eesti. Tänu rahvusvahelistele tellimustele oleme laienemas uutele turgudele Rootsis, Norras ja Saksamaal.

KIRJUTA MEILE

6 + 15 =