H2H

H2H platvorm viib mugavalt kokku tööotsija ja tööandja. Meie võtame enda kanda rahalised ja lepingulised küsimused. Kui oled tööandja ja soovid leida töötajaid, aitame sind kiiresti ja kohe.

Soovime Eesti tööturule uut hoogu anda ja seda edasi arendada. Meie kaudu leiavad inimesed endale ajutise või püsiva töö.

Tööandja saab meie kaudu vähendada tööjõu alalise palkamisega seotud kulusid. Tööotsija leiab tööd isegi samal päeval. Viime tööotsija ja tööandja otsekontakti läbi meie digikeskkonna. Pikaajaline personaliotsing on toonud H2H andmebaasi rohkem kui 2000 töösoovijat. Meil on nii oskustöölisi kui ka neid, kes soovivad lühikeseks perioodiks lisatööd. Meie renditööjõud katab ettevõtete hetkenõudluse juba paari päevaga. Pakume asendustöötajaid põhitöötaja asendamiseks puhkuse või haiguse ajal.

Meie sõlmime töötajaga lepingu, maksame talle töötasu ja tasume tema maksud. Tööandjatele on see mugav võimalus, sest suheldes meiega ei pea nad kulutama oma aega ja raha töötajate otsingule.

Pakume ajutist ja hooajalist tööd ning tööd nädalavahetuseks neile, kes soovivad lisateenimise võimalust. Töösoovijana ei pea sa tegema muud kui teavitama meid, et soovid tööle asuda.

 

  • Meie kaudu leiavad tööd ehitajad, laomajanduse ja poetöötajad, samuti pakume erinevat renditööjõudu, sh puhastusteenindajaid, koristus- ja haljastustöölisi. Uue teenusena pakume abitööjõudu suurematele üritustele.
  • Me tahame anda oma panuse Eesti tööturu arendamisse, et inimesed leiaksid kiiresti neile sobiva lisateenimise võimaluse, tööandjad aga saaksid vähendada tööjõu alalise palkamisega seotud kulutusi.

KIRJUTA MEILE

7 + 8 =