Inimesed

Müügiosakond

MIHHAIL GRINKOV

MIHHAIL GRINKOV

H2H asutaja ja juht

Olen Mihhail, 32-aastane, pärit Narvast. Minu suhtluskeeled on vene, eesti ja inglise keel. Õppisin Narvas Pähklimäe gümnaasiumis. 19-aastaselt kolisin Tallinna. Rajasin kodu ja lõpetasin TTÜ ehituse ja majanduse juhtimise erialal. Olen abielus. Tegelen spordiga, mind võluvad ajalooline mõõgavõitlus ja seltskonnatantsud nagu salsa, kizomba ja bachata. Kiired autod meeldivad ka.

Alustasin suviti töötamist 14-selt. Selsamal ajal panin paika oma eesmärgid ja edaspidi olengi nende järgi liikunud. Kui läksin ehitusele tööle, sai minust kohe brigadir, sest oskasin inimestega rääkida ja lugeda raha. Pärast ülikooli avasin oma ehitusettevõtte ja peagi pakuti suuri objekte. Minu ettevõte Paela ehitus on mitmel korral pälvinud Gaselli auhinna. Paralleelselt asutasime H2H, et leida piisavalt ehitustöölisi ja viia kokku tööpakkujaid-töösoovijaid. Aeg on näidanud, et H2H tiim on olnud edukas. H2H-sse on tööle tuldud perekondadega – see räägib usaldusest ja meist kui heast tööandjast.

RUSLAN KOH

RUSLAN KOH

H2H strateegiajuht

Minu nimi on Ruslan. Olen abielus, kahe lapse isa. Suhtlen vabalt nii eesti kui ka vene keeles. Õppisin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumis ja Tallinna Transpordikoolis. Seejärel lõpetasin sotsiaalteaduste kõrgkooli LEX majandusteaduste erialal. Mul oli võimalus õppida Peeter Suure Peterburi Polütehnilises Ülikoolis majandust ning  juhtimist ja saada selle tunnustatud ülikooli diplom.

Loomult meeskonnamängija, tähtkujult Lõvi, oskan hästi luua kontakte ja seada uusi eesmärke. Mulle meeldib H2H meeskond, oleme üksteist edasiviiv jõud.

Vabal ajal suhtlen sõpradega või toimetan suvekodus. Mind huvitab juhtimispsühholoogia, olen osalenud paljudel juhtimiskursustel. Suurim hobi on perega reisida.

IRINA PAVLOVA

IRINA PAVLOVA

H2H klienditeeninduse spetsialist

Minu nimi on Irina. Olen 32-aastane, H2H klienditeeninduse juht. Töötan siin ettevõttes juba poolteist aastat. Mulle meeldib inimestega suhelda, seetõttu leidsin end tööjõu värbamise valdkonnast. Tahan areneda ja pingutada oma klientide heaks. Püüan teha oma tööd parimal viisil, kuigi vahetevahel tuleb, meeldivalt küll, aga siiski, ületada ka raskusi. Usun, et meie ettevõte tegevus viib edasi eetilisi väärtusi tööjõuturu arendamisel ning kannab ka materiaalset vilja. Austan kolleege, kes panevad oma armastatud ettevõttesse tohutu vaimujõu ega peatu kunagi. Praegu olen lapsepuhkusel, aga juba igatsen oma armastatud tööd!

IRINA ZAHHAROVA

IRINA ZAHHAROVA

H2H personalijuht

Olen pärit Tartust. Minu emakeel on vene keel, lisaks räägin vabalt eesti ja inglise keeles. Lõpetasin kõrgkoolis ärijuhtimise eriala personalijuhtimise suunal. Hetkel õpin e-turundust Tallinna Majanduskoolis.

Vabal ajal tegelen fotograafia ja tantsimisega. Mulle meeldib inimestega suhelda ja ma naudin meekonnatööd. Tahan oma erialal pidevalt areneda ja uusi asju õppida. Mind vaimustab, kuidas meie ettevõte arendab edasi tööjõu vahendamist selliselt, et täita vabu töökohti töötajatega ja aidata edendada klientide äritegevust. Annan ennast parima, et H2H strateegiat edukalt ellu viia.

DMITRI GRINKOV

DMITRI GRINKOV

Ehitus divisiooni juhataja

Olen 31-aastane ja mul on juba 2 ilusat last. H2H meeskonnas olen Harjumaa ehitus divisiooni juhataja. Olen haritud spetsialist mitmes ehitusvaldkonnas. Oskan ehitada ka maju algusest lõppuni, kuid ehituses ja juhtimises meeldivad mulle kõige rohkem väljakutsed. Minu peamine eesmärk on küsimus – kuidas inimesi õigesti jaotada nii, et nende efektiivsus oleks maksimaalne ja kliendil oleks mugav meiega koos töötada. Ja ma usun, et saan sellega hakkama 5+.

 

 IT-osakond

Dmitri Ploomipuu

Dmitri Ploomipuu

Arendaja

Minu nimi on Dmitri ja ma sündisin 27 aastat tagasi Tallinnas. Mind on alati huvitanud tehnoloogia ja eriti arvutid. Minu eriline huvi oli seadme opsüsteemid ja nende suhtlus kasutajaga. See määras minu hariduse ulatuse – 2017. aastal lõpetasin IATI ja nüüd töötan veebiarendajana. Otsustasin mitte piirduda ainult arenduse ühe küljega, seega töötan võrdselt hästi nii esiotsa kui ka serveri poolega. Lisaks infotehnoloogiale armastan jaapani kultuuri ja klassikalist muusikat.

Erik Kirves

Erik Kirves

Arendaja

Olen koolituse järgi IT-spetsialist ja peaaegu programmeerija. Peaaegu sellepärast, et mul pole prille, lopsakat habet ja hirve kampsuneid. Töö ükskõik millises IT valdkonnas on nagu eskalaatoril töötamine – kui peatate omaenda arendamise ja uute tehnoloogiate õppimise, siis kaotate. Seetõttu õpin pidevalt uusi asju, toetades oma pead pidevas vaimses stressis. Lisaks armastan väljas sportimist, arvutimänge ja reisimist.

ALEKSANDER JEZDAKOV

ALEKSANDER JEZDAKOV

IT osakonna juht

Täiesti võimalik, et olen mees nagu orkester. Aga poolt tosinat kohustust ühendades on mul vaja kõigest ühte, mitte kuut ametitooli. See on mugavam igale meeskonnale.

Minu maailm koosneb mustritest, valemitest, lähteandmetest, mistõttu üks tööülesannetest kannab nime süsteemianalüüs. Seetõttu on mind raske millegagi üllatada. Ma tean, kuidas märgata, analüüsida ja võrrelda võrrandite abil, mis aitavad tulevikku ennustada ja valida ainsa õige variandi. Ei, ma ei ole šamaan ega oraakel. Olen lihtsalt veendunud, et matemaatika on teaduste kuninganna. Võtame lähteandmed, võrdleme ja kirjutame edu valemi.