TÖÖANDJALE

Tööjõurent

Oleme hästi kursis sellega, kui keeruline on tööandjatel kvalifitseeritud tööjõudu leida. Sama hästi teame, et kui on vaja asendada põhitöötajat haiguse või puhkuse perioodil, on õigete inimeste leidmine seotud sageli suure aja- ja rahakuluga.

Meie partnerina pole vaja kulutada aega ja vahendeid

Kui soovite leida kvaliteetset püsivat või ajutist tööjõudu, rentida tööjõudu kiire projekti lõpetamiseks või lihtsalt paariks päevaks, tulge meie koostööpartneriks. Teie täidate vaid taotluse. Meie kliendihaldur täpsustab projekti detailid ja valib välja sobivad töötajad. Lepime kokku tunni hinna, allkirjastame lepingu ning teie tasustate tehtud töötunnid.

H2H leiab teile 80% juhtudest sobiva hulga töötajaid juba järgmiseks päevaks. H2H vahendab  üksnes selliseid töötajaid, kes on kontrollitud ja sobiva kvalifikatsiooniga. Meie andmebaasis on info tööotsijatest, kes soovivad lisa teenida õhtuti või nädalavahetusel.

Rohkem kui 2000 töötaja reiting

Oleme koostanud spetsiaalse töötajate reitingu, mis põhineb nende professionaalsetel oskustel ja varasematel edukalt läbiviidud projektidel. Meie andmebaasis on sadu töötajaid, kes on valmis Teile iga kell appi tulema. Meil on pikaajaline kogemus töötajate testimisel ja tööintervjuu läbiviimisel. H2H kogenud tööjõu värbajad oskavad küsida just neid õigeid küsimusi. Kui tööjõu kandidaat on sobilik, kutsutakse ta kohale või saadetakse kohe objektile. Sõlmime potentsiaalse töötajaga lepingu kohapeal kontoris või objektil ja töötaja saab kiirelt tööd alustada. Meie personaliteenuse abil on töötajale loodud lihtne ja arusaadav tasustamise süsteem.

Suudame katta kiirelt tekkinud tööjõuvajaduse

Paljud meie koostööpartnerid vajavad töötajaid ühe objekti jaoks või lühikeseks perioodiks – üheks päevaks, paariks kuuks, sõltuvalt sellest, mida tellija soovib. Meil on võimekust pakkuda ettevõttele paari päevaga 20 ehitustöölist või muud vajalikku tööjõudu. Võimalik, et töötaja ei sobi Teile. Sel juhul pakume asemele teise inimese, seega vahetame töötaja välja.

Meie partnerid usaldavad meid

Pakume renditööjõudu põhitöötaja asendamiseks haiguselehe või puhkuse ajaks. Meie usaldusväärne personaliteenus vähendab negatiivse värbamise tõenäosust, kuna renditööjõud on läbinud põhjaliku taustauuringu. Vahendame H2H tööportaalis tööjõudu kui ettevõttel on tekkinud äkiline vajadus töötajate värbamiseks. Paljud suurettevõtted hindavad meie renditööjõudu ja personaliteenust ning kasutavad seda pikaajaliselt.
Meie partneriteks on suurettevõtted MERKO, ASTLANDA, REMET, RAMIRENT, UPS, PAELA EHITUS jt Pikaajalisi koostöösuhteid seob usaldus ja partnerid on meiega rahul.
Juba töötame ka platvormiga, mille kaudu tööandjad saavad meie veebilehel oma kontole sisse logida ja andmebaasist ise töötajaid valida.
Olge esimene, kes sisestab oma andmed meie uude rakendusse SIIT

H2H ja teie ettevõttel on juba homme vajalik töötaja!

  • Teie täidate taotluse
  • Meie kliendihaldur täpsustab projekti detailid ja valib välja sobivad töötajad
  • Lepime kokku tunnihinna
  • Teie allkirjastate lepingu ning tasustate tehtud töötunnid
  • Kõik töötajate tööle vormistamisega seotud küsimused võtame enda kanda

 

SOOVID KOOSTÖÖD

Oled töötaja või hoopis tööandja? Ootame nii töösoovijaid kui tööandjaid. Saada oma päring ja me pakume sulle parima lahenduse

7 + 14 =