Töötajale

Sina ise otsustad, kus ja millal töötad

Soovime leida Sinu oskustele kiiret rakendust, ilma et peaksid vaeva nägema erinevates tööportaalides sobiva töö leidmisega. Meie partnerid pakuvad palju töökohti igasuguse kvalifikatsiooniga töötajale. Me kindlustame Sulle kiiresti laekuva ametliku tasu. Piisab vaid, kui registreerud meie kliendihalduri juures ja me leiame Sulle töö. Meil on tööpakkumisi ehitajale, laotöötajale, koristajale ja paljudele oskustöölistele. Täiesti võimalik, et otsid tööd ja asud tööle paari tunni pärast. Keskmiselt leiab inimene tööd 2-3 päevaga juhul, kui ta ise on vaba. Meil on suur andmebaas ja me oskame töösoovijale kiiresti õige töö leida.

Töö leidmine

Kui Sa oled kasvõi kordki otsinud Eestis tööd, siis tead, kui palju võib aega võtta CV-de saatmine, lõputud töövestlused, proovitööd jne. Kui soovid sellest kõigest pääseda, kuid samas asuda tööle ametliku lepingu järgi, pöördu meie poole. Sa ei riski absoluutselt mitte millegagi, sest meie teenused on Sulle täiesti tasuta.

Sina vormistad taotluse. Meie kliendihaldur täpsustab, millised on Sinu oskused ja soovid töö suhtes ning kannab Sind andmebaasi. Sina allkirjastad lepingu, sooritad tööülesanded ning 72 tunni jooksul saad kätte raha. Kohe, kui tekib Sulle sobiv tööpakkumine, võtab meie kliendihaldur Sinuga ühendust ja arutab tööpakkumise detailid läbi.

Ajutine töö

Meie kaudu on Sul võimalik leida ka ajutist tööd. Ajutise töö peamine eelis on võimalus võtta endale lisaülesanne siis, kui Sul on selleks soov ja vajadus. Me ei seo oma töötajaid pikaajaliste kohustustega. Sa võid loobuda tööst iga kell ja Sulle makstakse välja tasu kõige selle eest, mida teha jõudsid.

Uus rakendus

Lähitulevikus tekib töötajatel võimalus logida meie platvormi kaudu oma kontole ning valida ise endale sobiv projekt ja tööaeg. Tead ju, kuidas töötab UBER. Just sellisele platvormile rajaneb meie tööjõu vahendamise mudel. Tulevikus pole töökohtumist ettevõttes vaja. Viime töösoovija ja tööandja kokku ning meie tööle värbamise süsteem leiab iseseisvalt õiged osapooled.

Ole esimene, kes sisestab oma andmed meie uude rakendusse SIIT

Eestis ja välismaal

Pakume töösoovijatele tööd üle Eesti. Leiame tööd inimestele Tallinnast, Sakust või mujalt Harjumaalt, aga ka Tartust ja Narvast. Meie kaudu on võimalik leida tööd ka välismaal. Vahendame tööjõudu Rootsi, Norrasse ja Saksamaale. Pakume tööd välismaal ehituse oskustöölistele, betoneerijatele ja C ja D-kategooria autojuhtidele. Tahame anda oma panuse Eesti tööturu arendamisse, et inimesed leiaksid kiiresti neile sobiva lisateenimise võimaluse, tööandjad aga saaksid vähendada tööjõu alalise palkamisega seotud kulusid.

Tasustamine

Võtame enda kanda kõik rahalised ja juriidilised küsimused. Sinul on meiega leping, kokku lepitud  töötasu laekub Sulle alati õigel ajal. Võid olla sada protsenti kindel, et tööjõu maksud on Sinu töötasult tasutud.

H2H ja Sa asud tööle juba homme!

  • Vormista taotlus
  • Meie kliendihaldur täpsustab, millised on Sinu oskused ja soovid töö suhtes ning kannab Sind andmebaasi
  • Kui tekib sobiv töökoht, võtab kliendihaldur Sinuga ühendust ja arutab tööga seotud detailid läbi
  • Sina allkirjastad lepingu, sooritad tööülesanded ning raha saad juba 72 tunni jooksul

Vajame

H2H ja Sa asud tööle juba homme!

Ehitaja

Oodatud on igasuguse kvalifikatsiooniga ehitajad. Oled maaler, keraamiliste või kipsplaatide paigaldaja, üldehitaja, betoneerija või lihttööline, meie leiame Sulle sobiva töö ning aitame omandada kogemusi.

Laotööline

Kui Sa oled kogemustega laotööline või lihtsalt tugev poiss, kes on valmis laadimisega lisa teenima, leiad kiiresti jõukohast tööd.

Kaupluse töötaja

Kui oled hea suhtleja ja soovid töötada kaupluses, siis meie leiame Sulle töö kohe. Võimalik, et soovid töötada kaupluses abitööjõuna või hoopis laos. Võta ühendust meie kliendihalduriga

Haljastustöötaja

Haljastustööd, hooldustööd, mullatööd, istutusalade rajamine, muruniitmine, võsalõikus, hekilõikus, tänavakivide pesu, lumekoristus. Lihttööd, abitööd, hooajalised tööd. Selles valdkonnas on tööd alati.

Koristaja, puhastusteenindaja

Ühekordsed objektide koristused, ehitusjärgne koristus, ehitusprahi väljavedu. Hooajaline või pikaajaline töö koristajatele ja puhastusteenindajale. Selles valdkonnas on tööd alati.

Abitööjõud suurteks üritusteks

Abitööjõud, cateringi-töötajad, koristus- ja puhastustöötajad, laotöölised on alati nõutud tööjõud suuremate ürituste ettevalmistamisel ja läbiviimisel.